wtorek, 9 maja 2017

Blogerzy dla BezpiecznaJa, czyli bezpłatne szkolenia dla kobietPrzejście przez park bez nerwowego obracania się. Niezastanawianie się nad tym, co będzie, gdyby ktoś zaatakował. Wyjście na ulicę bez kołatania serca. Tak wyraża się poczucie bezpieczeństwa. Chcesz się je sobie zapewnić?Myślisz, że gwałt Cię nie dotyczy, bo nie nosisz wyzywających ubrań? Sprawdź TUTAJ, co miały na sobie zgwałcone kobiety. Czujesz się bezpieczniejsza?

W ramach akcji „Blogerzy dla BezpiecznaJa” postanowiłam napisać o bezpłatnych szkoleniach z asertywności i samoobrony dla gimnazjalistek, licealistek (czyli BezpiecznaJaTeen) oraz kobiet 18+ (BezpiecznaJa). Tu znajdziesz fragmenty szkoleń o tym, jak zapobiegać zagrożeniu i gdzie szukać pomocy.

Bezpieczeństwo fizyczne jest jedną z podstawowych potrzeb. Pobicie, gwałt czy próba zabójstwa potrafią odebrać je na dłużej uniemożliwiając ofierze normalne funkcjonowanie. Wyjście z domu staje się maratonem, jeżeli obawiamy się, czy do niego wrócimy. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żyć w ten sposób, skorzystaj z okazji!

0 komentarze:

Prześlij komentarz