wtorek, 9 maja 2017

Blogerzy dla BezpiecznaJa, czyli bezpłatne szkolenia dla kobietPrzejście przez park bez nerwowego obracania się. Niezastanawianie się nad tym, co będzie, gdyby ktoś zaatakował. Wyjście na ulicę bez kołatania serca. Tak wyraża się poczucie bezpieczeństwa. Chcesz się je sobie zapewnić?Myślisz, że gwałt Cię nie dotyczy, bo nie nosisz wyzywających ubrań? Sprawdź TUTAJ, co miały na sobie zgwałcone kobiety. Czujesz się bezpieczniejsza?

W ramach akcji „Blogerzy dla BezpiecznaJa” postanowiłam napisać o bezpłatnych szkoleniach z asertywności i samoobrony dla gimnazjalistek, licealistek (czyli BezpiecznaJaTeen) oraz kobiet 18+ (BezpiecznaJa). Tu znajdziesz fragmenty szkoleń o tym, jak zapobiegać zagrożeniu i gdzie szukać pomocy.

Bezpieczeństwo fizyczne jest jedną z podstawowych potrzeb. Pobicie, gwałt czy próba zabójstwa potrafią odebrać je na dłużej uniemożliwiając ofierze normalne funkcjonowanie. Wyjście z domu staje się maratonem, jeżeli obawiamy się, czy do niego wrócimy. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żyć w ten sposób, skorzystaj z okazji!

Spodobał się tekst? Zapraszam do polubienia fanpage'a: https://www.facebook.com/Felietonada/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zgodnie z RODO, czyli Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., a dokładnie jego artykułem 13 ust. 1 i 2, informuję, że:
1. Administratorem Twoich jest Katarzyna Pietroń, e-mail: katarzynakazjenka.pietron@gmail.com
2. Dane przekazane mi podczas dodawania komentarza wykorzystywane są w celu dodania komentarza, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) wynikająca z dodania komentarza.
3.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu dodania komentarza.
4. Dane będą przetwarzane przez czas funkcjonowania komentarzy na blogu, chyba że wcześniej poprosisz o usunięcie komentarza, co spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy. W każdej chwili możesz sprostować swoje dane przypisane do komentarza, jak również zażądać ich usunięcia.
5. Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawca usługi poczty elektronicznej.
6. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
7. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
8. Jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych przeze mnie narusza przepisy prawa masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na zasadach określonych w nowej ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.